Podpora v nejistotě

Projekt, který chce vyřešit každou podnikatelskou nejistotu. Skrze principy myšlení a správné informace.

Marcela Švecová Kubová podnikatelka a multipotenciálka, co podporuje značky, aby mohli zářit a plnit si své sny.

Jsem

Marcela Švecová Kubová

a cesta k tomuto projektu byla opravdu dlouhá.

Své živnostenské oprávnění jsem si zřídila k 1. 1. 2010 a tehdy jsem o podnikání prakticky nic nevěděla. Pracovala jsem jako OSVČ a díky kamarádovi jsem si zřídila web na výuku jazyků.

Klienti chodili, ale ani nevím, jak se to dělo. Bylo tam zrkátka jedno obrovské nevím, jak. A to je zabiják podnikání, to vím dnes.

V roce 2015 jsem začala prozkoumávat svět on-line podnikání. Absolvovala jsem první ročník Podnikání z pláže a zřídila svůj první web, který neměl statické stránky – psala jsem blog, učila se tvořit web, učila se psát první prodejní stránky a první jednoduché funnely, učila se tvořit e-mailovou databázi a další základy on-line podnikání.

Učila jsem se

realizovat své sny

a to byl tedy obrovský výstup z komfortní zóny, protože do té doby jsem se věnovala "pouze" jazykům a "najednou" jsem vstoupila do světa zdravého životního stylu, na blog jsem psala recepty a ukazovala lidem, jak jsem si udzravila tělo.

Pro spoustu lidí to bylo zase jen "ona vážně neví, co chce a u ničeho pořádně nevydrží...".

Jedním z úkolů multipotenciálů je ukotvit si, co všechno potřebují dělat a jak to zapadá do jejich balíku schopností, které nesou.

Od roku 2015 jsem tedy poctivě studovala všechno možné. Snažila jsem se přijít na to, jak podnikat a mezitím jsem porodila 2 děti.

Podnikatelské snažení a péče o děti mě stály mnoho vědoěm probdělých nocí, protože jsem na to všechno prostě chtěla přijít a naučit se to.

Logo projektu Žijeme sny. Projekt pomáhá podnikatelům ujasnit si, co chtějí a realizovat své úžasné mise, vize a hodnoty.

Stálo mě to také

hooodně peněz,

protože jsem se chtěla naučit všechno důležité a platila si různé kurzy a různé mentory, abych našla ty cesty ven.

V určitou chvíli mi začal být český rybníček malý, a tak jsem začala hledat v zahraničí a velkými učiteli mi byli a jsou Dan Lok a Grant Cardone (v češtině od Granta vyšlo několik knih).

Za ta léta jsem si pořád a stále nebyla jistá sebou, pořád a stále jsem žila v domění, že jsem ta, která neumí podnikat.

Až jsem si začala všímat, že na různých podnikatelských schůzkách radím. Že vím, jak je třeba věci udělat, aby fungovaly. Vím, jak o podnikání přemýšlet, aby přinášelo zisky a nezahlcovalo.

Nementoruji, odkrývám řešení.

Otázkami nebo vysvětlením vás navádím na odpovědi, které v sobě skrýváte.

Měla jsem velice náročnou učitelku, která se pořád ptala a pořád jí něco nebylo jasné. Byla jsem to já sama.

Ptala jsem se na mnoha místech, na mnoha místech zkoumala, ale na mnoha místech jsem nedostávala uspokojující odpovědi.

Proto jsem se naučila ptát sebe samé a na základě těchto otázek a odpovědí jsem postupně dokázala stavět své služby a produkty, své prodejní stránky, grafiku i weby.

A nyní

jsem tu také pro vás.

Zkoumám, co funguje a co nefunguje. S klienty hledáme nejefektivnější a nejpřiléhavější cesty pro jejich projekty.

Protože každý projekt  je jedinečný a každý projekt má svoji cestu, jak se ukazovat, jak komunikovat, jak tvořit obsah nebo jak vytvořit svoji strukturu.

Já sama jsem měla spousty otázek, na které jsem nenecházela odpovědi, a proto vám chci na vaše otázky odpovídat. Jednak vám je sama kladu, jednak vám chci

skrze tento projekt do vašeho podnikání přinášet jistotu skrze informace a způsob myšlení.

Pokud už teď máte otázky,

na které nenacházíte odpovědi,

napište mi na marsi@zijemesny.cz nebo vyplňte tento formulář:

Pokud víte,

že máte spousty nejistot

ve svém podnikání a nevíte, jak naceňovat služby, jak komunikovat s (potenciálními) zákazníky nebo si potřebujete ujasnit své myšlenky, pak vám úžasně pomůže Mapa love brandu.